ERZ-E11A431
Shenzhen Yudatong Trading Co., Ltd.
Contact Now
ERZ-E11A431
  • 1
Diameter : 13 mm
Voltage Rating AC : 275 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 6 kA
Surge Energy Rating : 155 J
Packaging : Bulk
Clamping Voltage : 710 V
Series : ERZ-E
Varistor Voltage : 430 VDC
Voltage Rating DC : 350 VDC
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Capacitance : 400 pF
Product : MOV
Manufacturer : Panasonics
Description : Varistors ERZ-E 11mm 430V Bulk ZNR Surge Absorber