ERZ-VGAD121
Shenzhen Yudatong Trading Co., Ltd.
Contact Now
ERZ-VGAD121
  • 1
Diameter : 10 mm
Voltage Rating AC : 75 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 3.5 kA
Termination Style : Radial
Clamping Voltage : 200 V
Series : V
Varistor Voltage : 120 VDC
Voltage Rating DC : 100 VDC
Capacitance : 1400 pF